Lista produktów marki Satisfyer

Niemiecka marka Satisfyer powstała z jasną wizją – tworzy technologie, które stawiają ludzi na pierwszym miejscu, aby zapewnić im najbardziej satysfakcjonujące doznania seksualne.

W 2016 roku pojawił się pierwszy produkt Satisfyer –  legendarny Pro 2 z opatentowaną technologią Air-Pulse, zapewniający orgazmy w „rekordowym czasie”. Od tego czasu Pro 2 stał się najlepiej sprzedającym się innowacyjnym gadżetem sexual wellness na świecie.

Wizjonerskie, zorientowane na człowieka podejście sprawiło, że stali się najszybciej rozwijającą się marką w branży sexual wellness, wypuszczającą na rynek 200 innowacyjnych produktów rocznie.

Aktywne filtry

Satisfyer Feel Secure,...

Cena 43,00 zł

Satisfyer Feel Secure, kubeczki menstruacyjne, zestaw 15ml, 20ml Materiał: silikon medycznyPojemność: 15ml, 20mlWymiary: 64mm x 38mm, 68mm x 41mmKolor: transparentnyWielokrotnego użytku: Przed pierwsza aplikacją zanużyć w gorącej wodzie na ok. 5 min. Po każdym użyciu, w tym między aplikacjami,...

Pingwinek (Penguin Pro)-...

Cena 210,00 zł

Pingwinek (Penguin Pro)- ssący masażer łechtaczki firmy Satisfyer Materiał: Bezpieczny dla ciała, silikon medyczny, tworzywo ABSWymiary: 108mm x 58mm x 55mmKolor: Czarno-białyWaga: 101gWodoodpornyIlość trybów wibracji: 11Czas ładowania: ok 1 godz. 40min.Czas użytkowania: do 2.5 godzCzyszczenie:...